Stefański Apartment

Stefański Apartment

OSIEDLE

Stefański Apartment to luksusowe mieszkania położone przy ul. Zamulnej, w bezpośrednim sąsiedztwie Stawów Stefańskiego w zielonej części miasta, w której przeważa zabudowa jednorodzinna .

Stefański Apartment to miejsce dla osób chcących mieszkać w spokojnej dzielnicy, ale także mieć łatwy dostęp do komunikacji miejskiej. Osiedle składać się będzie z czterech budynków w zabudowie bliźniaczej, wyróżniających się nowoczesną architekturą i klasyczną estetyką. Niska zabudowa sprzyja sąsiedzkiej atmosferze, a przydomowe ogródki tworzą przystań do wypoczynku.

LOKALIZACJA

W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajdują się szkoły, przedszkola, sklepy spożywcze. Dzięki rozwiniętej infrastrukturze drogowej oraz bliskości przystanków autobusowych, dotarcie do centrum miasta zajmuje kilkanaście minut. Dodatkowym atutem jest bliskosć parku im.1-go Maja w którym znajdują się „Stawy Stefańskiego” – rekreacyjnego serca Rudy gdzie mamy doskonałe warunki do uprawiania sportów, znajduje się tam tor rolkowy, ścieżka rowerowa, biegowa, siłownia zewnętrzna a tuż obok plac zabaw dla dzieci oraz plaża i kąpielisko.To idealne miejsce na pikniki rodzinne, romantyczne spacery i… uprawianie wakeboardingu – znajduje się tu jedyny w Łodzi Wake & Roll Park oraz bardzo dobra autorska restauracja.
Z innej strony piękny stary las Popioły który zachęca do długich i romantycznych spacerów. Tam też znajdziemy piękne, stare wille świadczące o wypoczynkowym charakterze tej dzielnicy stanowiącej enklawę spokoju oraz odpoczynku od zgiełku miasta.

Nieopodal inwestycji znajduje się Rudzka Góra z której możemy podziwiać widok na panoramę miasta Łodzi. Idealną atrakcją zarówno dla dzieci jak i dorosłych jest również tor saneczkowy oraz „Bacówka u Józka” w której można dobrze zjeść.

Budynki

Stefański Apartment tworzą 4 kameralne budynki otoczone starannie zaprojektowaną zielenią. Wszystkie budynki zostały tak zaprojektowane, by maksymalnie wykorzystać walory naturalnego światła, dzięki czemu mieszkania będą jasne oraz słoneczne. Z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców zaprojektowano na terenie osiedla miejsca parkingowe, a cały teren zostanie ogrodzony.

Mieszkania

Na Stefański Aprtment dostępne będą mieszkania o metrażu ok. 65 m2 i 70 m2 zlokalizowane na parterze i pierwszym piętrze, każde z oddzielnym wejściem. Każdy lokal posiada wygodny balkon lub przestronny taras, dodatkowym atutem jest fakt że każde mieszkanie posiada swój własny ogród który zachęca do spędzania na nim wolnego czasu.

Główne atuty

  • Kameralna i niska zabudowa
  • Spokojna okolica
  • Bliskość sklepów, szkół, przedszkoli
  • Projekt osiedla wykonany przez doświadczoną pracownię „NewForm Łukasz Małek”
  • 10 min. do szkoły podstawowej, przedszkola, żłobka
  • 10 min. do centrum miasta oraz Portu Łódź (IKEA)
  • 5 min. do przystanku autobusowego i tramwajowego
  • Wysoki standard wykończenia
  • Starannie zaprojektowana zieleń na terenie osiedla
  • Poczucie wyjątkowego komfortu oraz przyjemność codziennego funkcjonowania.

Compare listings

Porównać