Osiedle Sołecka

Osiedle Sołecka

2018 - 2019

„Osiedle Sołecka” to małe zamkniete osiedle znajdujące się wśród zieleni, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej Na Starowej Górze powiat Łódzki Wschodni Gmina Rzgów Trzy kameralne budynki w zabudowie bliźniaczej położone w spokojnym miejscu na Ulicy Sołeckiej są prawdziwą oazą spokoju i relaksu. 

W okolicy znajduje się teren rekreacyjny z mini siłownią, plac zabaw dla dzieci sklepy,przedszkole,fryzjer i przystanek autobusowy komunikacji pod miejskiej.Do granicy Łodzi mamy zaledwie 1km do Szpitala centrum zdrowia matki Polki 3km do Carrefoura na Ul.Kolumny 3,5 km do Port Łódź Ikea 8,5km ,Lotnisko Lublinek 11,5 km, Galerii Łódzkiej 10km a do Manufaktury 13km do centrum Handlowego PTAK 7km do Autostrady A1 8km Swietne położenie zapewnia nam szybki dojazd do autostrady A1 jak Również do drogi Ekspresowej S8 i w niedalekiej przyszłości do drogi S14 nie przejeżdżając w korkach przez miasto co jest wielkim atutem .

Każdy z 3-ech budynków położonych na Osiedlu Sołecka to dwa niezależne dwupoziomowe mieszkania o pow. 105 m kw. Do każdego mieszkania prowadzi oddzielne wejście, każde z nich posiada taras z ogrodem oraz balkon na piętrze. Budynki wybudowane są w najnowszych technologiach z wysokiej klasy materiałów z wielką dbałością o szczegóły.

Przestronne dwupoziomowe mieszkania zostały zaprojektowane funkcjonalnie w formie pozwalającej na indywidualną aranżację wnętrz, jednak z zachowaniem najwyższej dbałości o wygodę lokatorów. Parter z kuchnią ,dużym salonem i wyjściem do ogrodu pozwoli poczuć przestrzeń, powiew powietrza i zapachy natury. Na piętrze umieszczono sypialnie i gabinet, tam nikt nie zakłóci naszego spokoju, a balkony i duże okna pozwolą zachować kontakt z zielonym otoczeniem i pozwolą nam się Cieszyc dniem bez zapalania swiatła.

Bezpieczeństwo zapewniają drzwi antywłamaniowe z zabezpieczeniami anty wyważeniowymi.
Ogrodzony, zagospodarowany zielenią teren stwarza atmosferę prywatności i bezpieczeństwa. Miejsca postojowe obok budynków pozwalają mieć w pobliżu swój pojazd.

Compare listings

Porównać