O firmie

Royal LTP

ROYAL LTP to firma która powstała W wyniku połączenia dwóch firm deweloperskich działających na rynku Łodzkim LTP Investments Sp. Z.o.o Sp.k. i Royal Investment Sp. z.o.o Sp.K. Postanowiliśmy połaczyć nasze siły i dać z siebie wszystko co najlepsze. Nasze firmy z łódzkim rynkiem nieruchomości związane są od 2017 roku. W tym czasie z sukcesem zrealizowaliśmy kilka kameralnych inwestycji zlokalizowanych w niskiej zabudowie na zielonych osiedlach. Należą do nich Rudzka Park, Stefański Apartment, Modern, Osiedle Sołecka.


W oparciu o wieloletnie doświadczenie, oraz stałą współpracę ze sprawdzonymi partnerami, tworzymy firmę deweloperską, której misją jest realizacja najlepszej oferty mieszkaniowej, a celem nadrzędnym satysfakcja i zadowolenie naszych Klientów.


Wykorzystując najnowsze rozwiązania technologiczne, staramy się wychodzić naprzeciw coraz większym potrzebom naszych Klientów, a obecność na rynku pozwoliła Nam wypracować wysokie standardy przy projektowaniu i budowie naszych inwestycji.


Budujemy przemyślane projekty, dostosowujemy je do Klientów i ich komfortu, używamy do budowy wysokiej jakości materiałów i wykwalifikowanych polskich pracowników, którzy budują w wysokim standardzie z dbałością o każdy szczegół. Firma nadzoruje bezpośrednio każdy projekt od zakupu działki po sprzedaż inwestycji. Budujemy z własnych funduszy co zapewnia Państwu płynność firmy i bezpieczeństwo transakcji. Jesteśmy rodowitymi łodzianami, więc nie trzeba nas szukać daleko za granicą lub w innym mieście, sami sprzedajemy bezpośrednio nasze inwestycje i traktujemy wszystkich naszych klientów tak, jak byśmy sami chcieli być traktowani. Służymy pomocą we wszystkich kwestiach.


Zależy nam na zapewnieniu naszym mieszkańcom poczucia komfortu, zadowolenia i satysfakcji. Naszą ofertę tworzymy myśląc o naszych Klientach, starając się sprostać ich oczekiwaniom. Spełniamy ich marzenia o przytulnym i komfortowym mieszkaniu.
Przez lata zyskaliśmy grono zadowolonych Klientów, którzy do nas wracają i polecają nas innym. Są to dla nas bardzo cenne rekomendacje, za które bardzo dziękujemy.

Compare listings

Porównać