Modern

Modern

MODERN to osiedle nowoczesnych domów wykonanych w najwyższym standardzie, usytuowane w Łodzi na Rudzie Pabianickiej w pobliżu lasu Ruda-Popioły, jednym z najbardziej zielonych i najpiękniejszych miejsc na terenie miasta. Około 2 km do kompleksu rekreacyjno-wypoczynkowego Stawy Stefańskiego. Osiedle zostało zaprojektowane przez znaną pracownię architektoniczną New Form Łukasz Małek, która zadbała nie tylko o ponadczasowy wygląd budynków, ale także o wygodę ich użytkowania i wysoką efektywność energetyczną. Lokalizacja Inwestycji MODERN to wszechobecna zieleń, która zapewnia ciszę i spokój mieszkańcom, a przy tym dostęp do udogodnień dużego miasta Nowoczesne osiedle MODERN jest odpowiedzią na oczekiwania rodzin o szczególnie wysokich wymaganiach, nie tylko pod względem designu, jak również niezależności – domy będą bezczynszowe, przechodzą na pełną własność nabywcy. Budynki zostaną oddane w stanie deweloperskim zamkniętym.

Standard inwestycji

Pompy ciepła

Ekonomiczna pompa ciepła typu "powietrze-powietrze" renomowanej firmy niemieckiej STIBEL ELTRON to nowoczesne i ekologiczne urządzenie grzewcze, które stanowi najwydajniejszy sposób ogrzewania domu.

Odkurzacz centralny

Najnowocześniejsze rozwiązanie dla Twojego domu dające pewność, że każdy bałagan da się szybko posprzątać.

Niezwykle ciche i łatwe w obsłudze urządzenie o nowoczesnym wyglądzie, będzie Twoim codziennym kompanem w domowych porządkach

Ogrzewanie

W całym domu zastosowano między innymi centralne ogrzewanie podłogowe zasilane powietrzną pompą ciepła, również w garażu.

Klimatyzacja

Istnieje możliwość zamontowania instalacji oraz urządzeń klimatyzacyjnych opcjonalnie dodatkowo płatne (szczegóły oferty dostępne u dewelopera).

15 cm docieplenia styropianem

Wydajna osłona przed utratą ciepła zgromadzonego w budynku zimą i zabezpieczenie przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń latem.

Pustak ceramiczny

To najstarszy materiał do murowania ścian przyjazny dla środowiska o wysokiej ognioodporności oraz bardzo dobrej izolacji akustycznej i termicznej.

Okna 3-szybowe

Energooszczędne, pozwalające efektywnie chronić pomieszczenia przed utratą ciepła do otoczenia oraz dźwiękochłonne

Compare listings

Porównać