Inwestycja

Logo---Apartamenty-Wysockiego

Wkrótce na mapie Łodzi pojawi się nowy, 4-kondygnacyjny budynek zlokalizowany przy ulicy Wysockiego 7 w pobliżu Ronda Insurekcji Kościuszkowskiej, jak również skrzyżowania ulic Rzgowska/Paderewskiego skąd mamy doskonały dojazd do autostrady A1 i do drogi ekspresowej S8 i w niedługim czasie do nowo budowanej Trasy Górna.

To nowoczesna pod względem architektonicznym inwestycja zaprojektowana przede wszystkim z myślą o poszukujących lokali mieszkalnych pod wynajem, ale także singlach, osobach odwiedzających Łódź w delegacjach, studentach czy osobach wybierających swoje pierwsze lokum w bliskiej, dobrze skomunikowanej okolicy.

Mieszkania znajdują się na kondygnacjach 1-3 – najniższa, znajdująca się na poziomie 0, przeznaczona została na halę garażową komórki lokatorskie oraz pomieszczenie na rowery. Poziomy łączy cicha winda ułatwiająca komunikację i ewentualny transport gabarytów do lokali rozlokowanych w wyższych pietrach budynku.

W budynku zaprojektowano 18 bezczynszowych mieszkań. Wielkość poszczególnych lokali jest dopasowana do indywidualnych potrzeb i preferencji jak również istnieje możliwość modyfikacji mieszkań na większe w zależności od potrzeb – ich przewidziany metraż wynosi od 36 do 61m2. Warto wspomnieć, że mieszkania są wysokie – ich wysokość to 2,80m, co sprawia, że każde z nich zyskuje przestronne wnętrze.

Wysokojakościowe materiały wykorzystane zarówno podczas budowy, jak i realizacji wykończeń w połączeniu z wygodnymi balkonami lub tarasami oraz dużymi oknami zapewniającymi naturalne doświetlenie w ciągu dnia budzą poczucie prestiżu, funkcjonalności i komfortu.

Budynek podłączony zostanie do miejskiego systemu wodno-kanalizacyjnego oraz energetycznego, jednakże w celu optymalizacji kosztów utrzymania postawiono na ogrzewanie miejskie Veolia, co w perspektywie czasu pozwoli na znaczne obniżenie kosztów utrzymania. W budynku będzie dostęp do internetu oraz TV TOYA.

W pobliżu znajdują się centra handlowe oraz liczne sklepy z artykułami pierwszej potrzeby,czerwony rynek a także przychodnia, apteka, poczta, przystanki MPK i PKS ,Dworzec PKP Łódź-Chojny 800m w lini prostej oraz kościół i przedszkole itp.

Zakończenie inwestycji planowane jest na pierwszy kwartał 2023 roku, a cena plasować się będzie na poziomie od 7599 zł za m2.

0
Mieszkań
0
Kondygnacje
0
Miejsc parkingowych

Wybierz swoje mieszkanie

Najedź kursorem na wybrane piętro i kliknij w mieszkanie które Cię interesuje

Najbliższa okolica

Compare listings

Porównać